Vino, rakija, medovina, cider i ostali fermentirani ili destilovani drugari.
#14325 od Sremska Piva
14 Mar 2017 22:49
Pozdrav kolege pivari :ojha:
Potrebno mi je 3 litre dobre rakije bez secera, Lozovace, da napravimo tinkturu Vedoxin i jako bi voleo da mi neko pokloni a naravno za uzvrat castim ! Znaci ne trazim da kupim, ja hocu da mi pokloni neko da bih mogao sa mojom mamom da izvracarim carobni napitak za svako jutro sa valjda 14 lekovitih biljaka, pa sad ako neko ima kvalitetne rakije bez secera i voljan je da mi pokloni 3 litre, bio bih mnogo zahvalan :beer-funnel:
#14329 od Stole
15 Mar 2017 16:50
Imam ja boga i oca rakije. Loza uglavnom. Ako moji budu isli za vikend u selo, javljam ti.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
#14335 od Sremska Piva
16 Mar 2017 01:34
Hvala ljudi, super ste, za komovacu nisam pitao mamu dal moze... Al evo ima Stole loze pa ako si mi voljan pokloniti da zauzvrat dobijes poklon Sremskog Piva, mozes, pa da popijes koju Sremsku Pivu, al nece u paketu biti samo Sremska Piva, bice tamo jos po neceg :beer-funnel: :beer-funnel:
#14345 od Stole
16 Mar 2017 11:56
Opusti se. Kazem ti, ako moji zapucaju za selo ovog vikenda poslacu ti rakije, ako ne, jebiga kada budu isli donece :)

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
#15051 od Sremska Piva
16 Maj 2017 21:29
Nisam hteo da otvaram novu temu, treba mi sad 6 litara rakije za tinkturu oraha, tj mojoj mami treba jer ona pravi to pa ko moze da mi pomogne, bio bih zahvalan :)