#17829 od DraganBan
19 Apr 2020 12:07
Dakle u potražnji sam za 3 bureta od 50litra za početak izgradnje HERMS sistema.
Ima lik na KP traži 5500din al burići su stariji i ne baš dobrog stanja kako vidim na slikama. Nebih ulubljena i sl.
Imam već 3 bureta al sam razmislio kad već pravim da odradim 50l jer u 50l mogu da kuvam 20litra ture a u 30litra ne mogu 40litra ture.

Može i ako neko prelazi na nešto bolje pa rasprodaje opremu da mi se javi u PM osim PIDa i grejača ostalo sve nabavljam pa ako je povoljnije nego po oglasima ili sve zajedno nek mi se javi.

Hvala
#17837 od DraganBan
28 Apr 2020 15:08
Ja bi bar i MLT da je od 50litra čisto možda nekad poželim jače :) Ali ako ne nadjem možda kupim samo jedno 50l sada pa ako poželim nešto više taj BK od 50l može da bude MLT a za BK uzmem 75litra prohrom Slovenački lonac ima povoljno da se kupe i onda bi to bilo knap.

Dakle i dalje u potražnji...
#17839 od Miodragz
03 Maj 2020 23:08
Imam dva moja kega od 50l koja sam ranije koristio za kuvanje - to su BIP kegeovi gde je debljina lima veca nego kod novijih buradi od 50l. Prvi buric je bio za kuvanje i ima napravljen muf za nivokaz (fali mu silikonsko crevo ili staklo), muf za temperaturnu sondu, i muf za slavinu. Drugi buric ima muf za temperaturnu sondu i ispusni muf sa slavinom sa donje strane tj na samom dnu burica. Svi mufovi su 1/2 cola. Imam i 2x bazooka filtere, lazno dno i 2 neobradjena poklopca sa vrha burica koji se mogu iskoristiti za pravljenje laznog dna ili poklopca.

Mogu ti poslati slike na Viber ako si zainteresovan. Za cenu cemo se dogovoriti - meni je dovoljno da uzmem koliko je mene kostala izrada.
#17866 od DraganBan
14 Maj 2020 13:48
Miodragz je napisao:Imam dva moja kega od 50l koja sam ranije koristio za kuvanje - to su BIP kegeovi gde je debljina lima veca nego kod novijih buradi od 50l. Prvi buric je bio za kuvanje i ima napravljen muf za nivokaz (fali mu silikonsko crevo ili staklo), muf za temperaturnu sondu, i muf za slavinu. Drugi buric ima muf za temperaturnu sondu i ispusni muf sa slavinom sa donje strane tj na samom dnu burica. Svi mufovi su 1/2 cola. Imam i 2x bazooka filtere, lazno dno i 2 neobradjena poklopca sa vrha burica koji se mogu iskoristiti za pravljenje laznog dna ili poklopca.

Mogu ti poslati slike na Viber ako si zainteresovan. Za cenu cemo se dogovoriti - meni je dovoljno da uzmem koliko je mene kostala izrada.

daj mi slike i detalje na viber

060 45 08 981

da li je sve od inoxa da li je vareno ili sastavljano ako je vareno kako čime?
hvala