Čekaj, pivo se kuva? Gde mogu da se informišem?
#17847 od Aleksandar82
05 Maj 2020 08:17
Prvo kuvanje
Treba mi pomoc oko recepta za kuvanje, a imam sledece sirovine na raspolaganju: EKSTRAKT SLADA PILSNER, hmelj MAGNUM 100 G, kvasac SAFALE US-05. Kada se dodaje hmelj koliko kuvam ukupno i slicnio, svaka pomoc je dobrodosla. Bilo kakav recept a da mogu da upotrebim gore navedene sirovine. Da li treba jos nesto da nabavim ili je to dovoljno.
#17849 od Aleksandar82
05 Maj 2020 11:22
SVR je napisao:https://www.kucnopivarstvo.com/viewforum.php?f=5

u nedoumici smo ko si i odakle si? a po pravilu foruma je predstavljanje

E taj deo oko predstavljanja sam zaboravio :) ali je greska ispravljena.
#17872 od Aleksandar82
19 Maj 2020 11:04
I ja sam taj gledao mada sam uzeo bure prohromsko od piva pa cu njega da preradim kao lonac mada je bure od 30 litara aili ima i od 50 samo treba naci. Mislim da je lim na tom loncu tanak i da ce se uvijati pod teretom jos ako ga stavis na plin pitanje je sta ce biti, bar ja tako mislim.
#17876 od ZippaYa
20 Maj 2020 01:05
Погледај лонце у Метроу мсм да је било или где још продају опрему за кухиње/ресторане. Претражи и огласе.
#17878 od crnobradi
20 Maj 2020 10:44
Aleksandar82 je napisao:I ja sam taj gledao mada sam uzeo bure prohromsko od piva pa cu njega da preradim kao lonac mada je bure od 30 litara aili ima i od 50 samo treba naci. Mislim da je lim na tom loncu tanak i da ce se uvijati pod teretom jos ako ga stavis na plin pitanje je sta ce biti, bar ja tako mislim.

Mislim da cu takodje da uzmem bure od 50l pa na plin