Čekaj, pivo se kuva? Gde mogu da se informišem?
#9603 od Sremska Piva
20 Feb 2016 23:05
Eto ja danas kuvao duplu turu, na kraju, pijan, slusham AC DC idem u natrag, zapnem i upadnem dupetom u lonac !!!!! eto pitanje dal je vec neko tolko glupOhk' i pijano upao u lonac na kraju kuvanja pive ?!?>!?!?!??!
Sva sreca lonac je bio vec prazan, samo taj talog i smece od hmelja i slada al sam lepo umocio guzicu :D Nisam se presvukao jer se vec osusilo al moracu da se TUSHnem,,,
https://www.youtube.com/watch?v=-jB_QM73Slk
#9606 od Sremska Piva
20 Feb 2016 23:42
Ma mecu obrisati jer sam se i ja sam kidao od smeha kad sam seo u lonac :D Neverovatno ali eto jesam li ja prvi ? :D
#9607 od Sremska Piva
20 Feb 2016 23:45
Inace sva sreca kad sam seo u lonac nisam ni nesto preterano bio pijan... To je najstrasnije... Jos al da sam mrtav al ne... Ne kazem, nisam ni trezan bio, oko polu pijan al ovako nesto da se desi... ja sam sam vristao od smeha u garazi kolki sam reality :D
#9614 od Shone
21 Feb 2016 08:48
Sremska Piva je napisao:Inace sva sreca kad sam seo u lonac nisam ni nesto preterano bio pijan... To je najstrasnije... Jos al da sam mrtav al ne... Ne kazem, nisam ni trezan bio, oko polu pijan al ovako nesto da se desi... ja sam sam vristao od smeha u garazi kolki sam reality :D

Na dalje gledaj da budeš makar polu trezan, kad praviš pivo. Sranja se dešavaju i kad si trezan, a kamoli kad si polu pijan.

viewtopic.php?f=31&t=11#p17
#9620 od Sremska Piva
21 Feb 2016 17:20
Nema na cemu :P
Shone bio sam polu pijan tj polu trezan :D Mislim da je to i bio najveci problem :D Trebao sam vise popiti da ne bude ono pola pola ko spricer :beer-funnel: