Ćaskanje, izlasci, smešni klipovi i sve ostale stvari vezane ili nevezane za pivo.
#17413 od Šumadinac
22 Mar 2019 17:04
Društvo , razmisljam vec duze vreme kako bi mogli da organizujemo nesto i osnujemo neku organizaciju , da osnujemo neprofitnu organizaciju i okupljamo male kucne pivare pravimo neke radionice i ostale dobre stvari vezane za pivo , organizujemo neka putovanja na pivske sajmove ili u Gradove gde je pivo poteklo i koristi se u velikoj meri . Ja sam za to , da napravimo neki sajt gde postavljamo nase recepte , za to za sajt bi trebali da imamo neku clanarinu simbolicnu koju bi svako platio i imao pristup receptima i ostalim obavestenjima

Sta vi mislite o tome ?
#17414 od vartop
22 Mar 2019 18:37
Što se tiče sajta, mislim da je ovaj dobar i dovoljan.
I ovde može da se postavljaju recepti.
Sve ostalo sto si naveo, ja sam uvek za.
Najbolje bi bilo da dođeš na skup u Bečej, pa malo detaljnije da to razradimo.
Mislim da će to ići lakše, uz "malo" piva. :D
#17415 od Šumadinac
23 Mar 2019 13:10
Na ovom sajtu ima bas dosta dobrih stvari , kada bi neko napravio grupu recepti, stavio podgrupe sa stilovima i u njima svako napisao recept u nekoj formi koju bi svi prihvatili
#17423 od civi
01 Apr 2019 08:54
Postoji već nekoliko udruženja tako da formiranje još jednog neće ništa promeniti, što se tiče sajta mislim da je ovaj dovoljan eventualno da se srede recepti.

Ja kada sam počeo da kuvam pivo kao i svi početnici sam tražio recepte, ali ubrzo shvatiš da je recept koji je neko kuvao ono što taj neko želi da dobije a ne ono što ti želiš. Mislim da tuđi recepti mogu da budu samo smernice stoga i ne polažem previše pažnje receptu kao takvom. Većina piva koje sam skuvao bila su recepti koje sam pravio tako što pogledam stanje sirovina i onda sastavim recept, a ne prvo sastaviš recept a onda ti fali 200g nekog slada.
#17424 od SVR
01 Apr 2019 10:51
:D nisam video temu ranije, pa mislim neko se zaebava na 01.April :lol: "Udruzenje" ne bi moralo da skuplja ni clanarinu jer moglo bi da patentira tocak i da se izdrzava od patenata :mrgreen:
treba pogurati forum jer nece ni udruzenje da uspe sa forumom na reanimaciji..
forumu nedostaju TUTORIJALI , da se ne javljaju ljudi sa temama kako da izbusim .. ili prvo kuvanje dajte recept -a to je vec sazvakano na forumu, pa jedino treba reorganizovati forum sa FAQ rubrikom