Sve o pivskim softverima, kalkulatorima i ostalim stvarima koje nam olakšavaju život.
#4146 od raix
23 Feb 2015 11:43
da li je to verzija koja ima i cloud opciju?
ja imam verziju pre te opcije, sluzi mi odlicno, al ne bih da se zezam sa instalacijom nove neproverene verzije. dosta toga sam vec ispisao po notes bila bi prava steta da to izgubim.
#4147 od civi
23 Feb 2015 11:49
zar nema neka opcija export import ?

Da naglasim sve verzije 2.2 koje sam našao na netu mi se prijavljuju kao virusi ili trakeri
#4155 od pivkana
23 Feb 2015 16:39
Da, ima cloud opciju...to je jedna od glavnih prednosti u odnosu na starije verzije...

skinuo sam odavde...proveren sajt
http://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t ... highlight=

i komentari su pozitivni (ja sam ovaj sto se zali :D )...ali ja nikako ne uspevam da instaliram...prijavljuje mi neki NSIS error...

A antivirusi u poslednje vreme sve zivo prijavljuju kao virus...uglavnom ih iskljucim kad instaliram nesto ovako i nemam problema jer i nije rec o virusima...
#4158 od raix
23 Feb 2015 19:25
znaci jos uvek nisi uspeo da ga instaliras?
secam se da sam sa mojim starim beersmithom imao problem prilikom instalacije. koji sam odklonio sa desnim klikom i administratorskim pokretanjem fajla.

da ima export import opciju. sve sam vec exportovao, al ipak. nesto sam skeptican jer mi je i ova verzija pod krekom.
#4160 od pivkana
23 Feb 2015 20:07
ma nisam, probao sam sve...izgleda je nesto do mog kompa...pokusacu na nekom drugom pa javljam...mada mi je i malo sumnjivo dal ima krek uopste jer kad se otpakuje ima samo instalacioni fajl...
#4165 od civi
23 Feb 2015 23:26
:ziveli:
kakav si ti Kralj,

WAREZ je vise nego proveren :lol:

Dobro je da si naglasio da je warez
#4178 od pivkana
24 Feb 2015 22:41
:ziveli:

haha, znam (ne da sam kralj nego za warez i sta sve ispisa :lol: )

nego, isproba li ti ovo? :)
#4179 od civi
24 Feb 2015 22:48
nisam ni skinuo cim kliknem na link pocne da crveni ekran i na poslu i kucu, razliciti av i razliciti fw i razliciti operativni sistemi ali ekran jednako crven.

Uzivaj u warezu, meni je i predhodna verzija koju samposlao sasvim OK
#7719 od SVR
28 Nov 2015 23:12
Kako ocenjujete beersmith lite za android?
Tek sam ga instalirao i gledam dosta se razlikuje ali deluje korisno?
Ko od vas jos koristi?