Sve o pivskim softverima, kalkulatorima i ostalim stvarima koje nam olakšavaju život.
#3948 od pivkana
03 Feb 2015 20:38
Poz ljudi...prvo, Shone i Stole hvala na odgovorima...izludeo sam sa BeerSmith-om pa reko da postavim temu, da ne pitam svakog pojedinacno...da li neko ima BeerSmith2 sa crack-om, serijskim ili sta god, samo da ga pokrenem...istekao mi je onaj trial mode i vise nista ne mogu...ako tema iz nekih razloga nije po pravilniku il sl, da vidimo ima li ko pa brisite :ziveli:
#3949 od Stole
03 Feb 2015 21:06
Ja sam ti poslao sta sam imao. Kod mene na 8.1 sljaka bez problema ne kapiram sto kod tebe trokira :(
#3950 od pivkana
03 Feb 2015 21:10
naterecas me da instaliram osmicu, a izbegavao sam je sve ovo vreme :D javlja neku nekompatibilnost sa windows-om...sta je u pitanju nemam pojma...cudno mi da je samo za osmicu...ako neko ne odgovori u skorije vreme, roknucu osmicu na virtuelni...
#3951 od Stole
03 Feb 2015 21:11
Ja sam isti taj install i crack fajl koristio i na starom kompu na kom furam XP. Tamo je radilo bez problema. Zaista ne znam u cemu je problem.
#3952 od pivkana
03 Feb 2015 22:13
ee dobro, bar da se ne cimam sa osmicom...ne znam brate, kad pokrenem patch stalno izbacuje sledece:

The version of this file is not compatible with this version of Windows you're running. Check your computer's system information to se whether you need an x86 or x64 version of the program and then contact the software publisher.
#3954 od civi
03 Feb 2015 23:03
meni radi na W7, samo sto sam sad na tabletu, daj neki mail na pp pa da ti posaljem sutra
#3955 od Nino
03 Feb 2015 23:45
Mozda Compatibility moze da resi problem:

1. Press and hold (or right-click) the program icon, tap or click Properties, and then tap or click the Compatibility tab.
2 Select one or more of the settings (see the table below for more info).
If you want to apply the settings for that program to all accounts on the PC, tap or click Change settings for all users. Administrator permission required You might be asked for an admin password or to confirm your choice.
3. When you're done, tap or click OK.
#3956 od pivkana
04 Feb 2015 00:38
@civi
poslao mejl :)

@Nino
i ja se nadao da ce to da resi problem al ne vredi...onda mi uopste ne otvara, tj nista ne izbacuje, i dalje nije krekovano...
#3966 od pivkana
04 Feb 2015 16:37
reseno! hvala civi!

ako nekom treba, tu smo! :)