O forumu, skupovima, druženjima.
#15935 od Minnis
07 Okt 2017 19:34
Sa malim zakašnjenjem Tavan Beertija obeležava svoj prvi rodjendan!
Postoji li prikladniji način da pub kućnih pivara proslavi rođendan, a da ne započne taj dan sa kuvanjem piva?
Tako da vec od 13h se otvaraju vrata i počinje pivo da se krčka, svi koji žele da vide kako izgleda proces kuvanja piva i nesto više nauče o tome su više nego dobrodošli.
Na poziciji brewmastera najbolji strelac super lige, sezona 2007/08, krilni centar Galatasaraja Zoran Erceg kuva milk stout!
Od 20h sklanjamo skalamerije za pravljenje piva i nastuapju DJ Jazzy i opasan duo Raleigh Bruce & Boki Dusty Hat koji će biti garant dobre muzike i dobrog provoda!
Tavan Beertija, Resavska 88
14.10.2017
Kuvanje pocinje u 13h
Zurka i svirka krecu od 20h
Naravno svi su dobrodosli kad god mogu da dodju :zurka:

Uskoro će biti montiran i homebrew frižider, da bi lakše mogla da se razmenjuju piva
Poslednji put menjao Minnis dana 09 Okt 2017 18:41, izmenjena 2 puta
#15939 od Minnis
09 Okt 2017 09:49
Hahahaha dovoljna je flasa piva ko ima :D.a pripremili smo par pokloncica za homebrewere, nazalost nece biti tombole, bm od ercega je 20l a ja sam vec osvojio onaj od 50 pa nema potrebe opet za tombolom :D
#15941 od SVR
09 Okt 2017 15:44
hahahah gazda na lokal 'slavi' svako vece , nije stavio datum (a otac dva deteta) mozda zato pije :-)
to je valjda sad u subotu 14. Oktobra
#15942 od Minnis
09 Okt 2017 15:54
Ma otac dva deteta ne zna gde je, morao je prvo tom dvoma tedeta da pravi rodjendan pa da pomeri rodjendan od kafane :D
Sad vidim da glavno nisam stavio :D
KUVANJE pocinje 14.10. U 14h
Spremamo i po neki pokloncic za homebrewere, takodje ekipa kraftlokatora takodje nesto sprema, gospoda iz burlana priprema neke opake soseve itd nadam se da ce jos po nesto tu biti :D
Cufte od trebera sa mesom, povrcem itd
Na tocilici svasta nesto u vidu Hoptopoda, Albina, Svaroga, Lolihopa...
Posle kuvanja nastupa muzicki sinonim za kraft Raleigh Bruce sa gostima, mada mi smo ga prekrstili u Rale :D
Sve u svemu bice to ceo dan zezanja i celu noc :D