Infekcije, nuspojave i sve ono što se trudimo da izbegnemo.
#15735 od Stole
21 Avg 2017 16:07
kapljica1983 je napisao:Ljudi,treba mi pomoc... Drugari i ja smo kuvali Ale pivo..sve je odradjeno kako treba,al mi nemamo ni ukus,a ni miris u pivu. Sta moze da bude uzrocnik?!

INDIA PALE ALE PIVSKI STARTER SET je u pitanju...
Zdravo druze, moje ime je Milos. Kako se ti zoves? Odakle si? Ciji si? Otkud ti u pivarstvu?

A da bi odgovorili na tvoje pitanje zaista ces morati da budes precizniji. Ovako niko ziv ne moze ti reci sta se desilo osim da je nesto sigurno poslo naopako.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
#15741 od civi
22 Avg 2017 08:58
kapljica1983 je napisao:INDIA PALE ALE PIVSKI STARTER SET je u pitanju...

Mislim da si sam sebi odgovorio, ali ovo ne mora da znači. Stole je lepo rekao da moraš da daš više informacija da bi neko mogao preko žice dati odgovor. Moje lično mišljenje je da ste očekivali previše od domaćeg piva te je subjektivni osećaj praznine pojačan vašom željom za dobrim kraft pivom.

P.S. Stole mislim da prvo čoveku treba da poželiš dobrodošlicu i da ga pozdraviš pa onda kulturno uputiš na pravila foruma gde je objašnjeno šta je osnovni red. Nije uredu da nove članove bez obzira na vaspitanje dočekujemo đonom. ;)
#15742 od Stole
22 Avg 2017 10:04
Bre civi pa sano sam se predstavio coveku i postavio par pitanja :)

Slazem se sa tvojom konstatacijom vezanom za ocekivanja s tim sto bih jabdodao na ovo da su skoro svi kvasci u tim setovima katastrofa i zaista ubijaju sva ocekivanja.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
#15744 od jovanc
22 Avg 2017 10:08
IPA iz tog seta nije ni za ....
eto ti odgovor na pitanje